O firmie Greenworks

Greenworks to elektronarzędzia ogrodowe wysokiej klasy. Wytyczamy nowe kierunki rozwoju w branży narzędzi ogrodowych w Ameryce Północnej, Azji i Europie. Już dziś wprowadzamy rozwiązania jutra!

Na koncie mamy 1000 patentów, których autorami jest 300 inżynierów zatrudnionych w dziale badawczo-rozwojowym. Miesięcznie produkujemy ponad 1,2 mln urządzeń. Wszystkie są zgodne z wymogami i normami obowiązującymi w USA oraz UE, dzięki czemu są przyjazne środowisku naturalnemu.

Naszym ogromnym atutem jest nowoczesna technologia akumulatorowa. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenie wysokich napięć i dużych pojemności baterii litowo-jonowych. To oznacza szereg zalet:

  • Wszystkie akumulatory są produkowane w fabrykach Greenworks, co zapewnia im wyjątkową trwałość i niezawodność.
  • W ich przypadku nie ma problemów z tzw. efektem pamięci.
  • Można je szybko ładować (już od 30 minut w przypadku baterii 2 Ah).
  • Oferują pełną moc przez 90 procent czasu pracy.
  • Pracują bez zakłóceń nawet w niskich temperaturach do -20 C.
  • Już jeden akumulator z wybranej linii napięciowej pasuje do każdego narzędzia z tej samej linii. Łatwo więc skompletować własny park maszyn ogrodowych.

Nad wszytko jednak korzystanie z ekologicznych urządzeń Greenworks oznacza wygodę i ergonomię pracy. Nie potrzebują bowiem przewodu zasilającego, jak inne maszyny zasilane energią elektryczną. I nie hałasują, produkując chmury dymu, jak urządzenia z silnikiem spalinowym.

Pracuj więc wygodnie i ekologicznie, korzystając w innowacyjnych rozwiązań ze znaczkiem Greenworks!