Kosiarka akumulatorowa GD40LM45 – recenzja na 123budujemy.pl

Portal 123budujemy.pl przetestował otrzymał do testów urządzenia marki Greenworks. Wśród nich znalazła się kosiarka akumulatorowa GD40LM45, która otrzymała imponującą notę 9.0/10. Do jej największych atutów zaliczono lekką i zwinną konstrukcję oraz 2-letnią gwarancję “door2door”.

Co o sprzęcie sądzi autor?

Kosiarka doskonale poradziła sobie na terenie płaskim, jak i nieco bardziej zróżnicowanym. W miejscach wymagających szczególnej precyzji koszenia takich, jak okolice rabat kwiatowych, krawężników, murków itp. z pomocą przyszła jej kosa akumulatorowa Greenworks Tools, na temat której również dzielimy się z Wami naszą opinią (recenzja).  Podsumowując, gdyby nie fakt krótkiej pracy baterii byłoby idealnie. Mimo to, przyznać należy, że kosiarka akumulatorowa Greenworks Tools GD40LM45 to solidny, mało hałaśliwy sprzęt, który przyda się w każdym ogrodzie.

GD40LM45 została również doceniona przez drugą połówkę testera:

Ania: Kosiareczka jest bardzo lekka, fajnie się prowadzi. Nie miałam problemu z jej uruchomieniem, które jest bardzo łatwe i intuicyjne aczkolwiek odpowiednio zabezpieczone przed uruchomieniem przez małe dziecko. Kosiarka posiada możliwość szybkiego złożenie uchwytu,  zachowując możliwość koszenie, co pozwoliło wykosić wreszcie trawę pod trampoliną widoczną na zdjęciu – a tego niestety nie potrafi nasza duża spalinowa kosiarka. Polecam dla kobiet w niedużym ogrodzie kosiarka ta sprawdzi się idealnie.

Jak możecie zobaczyć w poniższej galerii, także ich pociecha miała okazję do sprawdzenia, jak łatwo manewruje się kosiarką marki Greenworks. Zachęcamy do przeczytania pełnej recenzji na 123budujemy.pl.

Specyfikacja GD40LM45:

  • Sposób zasilania: akumulator 40v Li-Ion
  • Prędkość obrotowa: 2800 obr/min 
  • Element roboczy: pojedyncze ostrze
  • Opcjonalny wyrzut boczny
  • Waga urządzenia: 18,27 kg
  • Regulowana długości cięcia: od 3 cm do 8 cm

greenworks-opinie greenworks-kosiarka greenworks-na-baterie-opinie-620x413 greenworks-ladowarka-bateria-40v greenworks-kosiarka-recenzja-pl

greenworks-GD40LM45-zestaw-620x413

greenworks-GD40LM45-opinie-pl-620x413

greenworks-GD40LM45-duza-trawa

greenworks-GD40LM45-cena

greenworks_kosiarka-620x413