Kosa GD40BC G-MAX DigiPro w rękach TypoweRecenzje.pl

Portal TypoweRecenzje.pl przetestował niezawodną kosę akumulatorową GD40BC. Jak poszła praca z nią? Przekonajcie się sami na poniższym materiale:

Charakterystyka kosy akumulatorowej GD40BC:

 

podkaszarka GreenworksKosa GD40BC G-MAX 40V – DIGIPRO to profesjonalne urządzenie przystosowane do pracy w każdym ogrodzie. Zaletą tego modelu jest zastosowanie baterii litowej Greenworks MAX o mocy 40V, która dostarcza mocy dorównującej urządzeniom spalinowym, a w kategorii urządzeń akumulatorowych oferuje znacznie lepsze osiągi niż jej konkurencyjne produkty. Wysokiej jakości bateria litowo-jonowa G-MAX o mocy 40V zapewnia nieprzerwane zasilanie, bez toksycznych spalin, hałasu i wibracji.

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem w kosie GD40BC jest zastosowanie bezszczotkowego silnika DigiPro™, który jest sterowany elektronicznie. Technologia ta zapewnienia większą moc w trudnych warunkach, dłuższe działanie, większą prędkość, lepsze efekty, jak również mniej hałasu i wibracji. Wykorzystanie silnika bezszczotkowego DigiPro to także BRAK szczotek węglowych komutatora, co oznacza mniej delikatnych części wymagających wymiany lub naprawy, mniejsze tarcie, czyli większą moc skupiona na pracy na wyższych obrotach .

KOMFORTOWA PRACA

Dzięki zastosowaniu silnika DigiPro i akumulatora Greenworks praca z kosiarką GD40BC jest bezpieczna dla użytkownika. Urządzenie nie wydziela żadnych spalin i znacząco tłumi wibracje. Niezwykle cicha praca, okazuje się idealna do przestrzeni, w których należy zachować ciszę. Dodatkowo prosta rączka, podobnie jak umieszczony na końcu silnik, są idealnym wyborem ze względu na łatwą w utrzymaniu równowagę i kontrolę ciała.