Zadbaj o podwórze zimą z odśnieżarką Greenworks G-MAX 40V G40SN51

Zima to czas, gdy nasze ogrody zapadają w zimowy sen. Nie da się jednak ukryć, że zbyt obfite opady śniegu zamiast przykryć go ładną, delikatną warstwą, potrafią skutecznie uniemożliwić poruszanie się po terenie wokół naszego domu. Istnieje jednak rozwiązanie tego problemu – odśnieżarka Greenworks G-MAX 40V G40SN51.

40_snow_thrower_russian

Urządzenie łączy wszystkie zalety bezprzewodowego systemu baterii litowo -jonowych Greenworks o mocy 40V i zapewnia nieprzerwane zasilanie porównywalne z mocą silnika spalinowego, bez toksycznych spalin, hałasu, wibracji i kosztów użytkowania. 51-centymetrowa powierzchnia odśnieżania i odrzut śniegu na odległość 6 metrów zapewnia wydajną pracę. Komfort pracy gwarantuje górna wyrzutnia, która obraca się o 180 stopni. Jeśli planujesz prace po zmroku, pomogą Ci dwie wbudowane lampy LED.

Odśnieżarka G40SN51 została wyposażona w bezszczotkowy silnik DigiPro, który wyróżnia się swoją żywotnością. W porównaniu do tradycyjnych, szczotkowych silników DigiPro jest o wiele bardziej trwały. Szczotki są częściami najbardziej narażonymi na zużycie, stąd stanowią jedno z najczęstszych źródeł awarii. Ich brak oznacza jednocześnie mniejsze tarcie, co przekłada się na większą moc skupioną na pracy przy wyższych obrotach. Co więcej, bezszczotkowy silnik zapewnia mniejszy poziom hałasu!